Şirinevler Arçelik Servisi, alanında tecrübeli ekip ve uzun yılların vermiş olduğu uzmanlık ile Arçelik,beko ve altus beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını yüksek hassasiyet ve özenle tamir etmektedir.

Şirinevler Arçelik Servisi, Bahçelievler’in Şirinevler mahallesinde Arçelik,beko,Altus Servisi hizmeti vermeye devam etmektedir. Sizlere bu sayede Sts Teknik olarak, bölge semtlere yakın olması sayesinde, problem çıkaran Beyaz eşyalarınızın keşfini hemen hızlıca yapabilir ve alanında yetkili ustalarımızla en uygun, kalitede servis hizmeti sunarak sizin ve sevdiklerinizin konforunu sağlayabilmektedir.

Şirinevler Arçelik Servisi, arçelik beko ve diğer markaların kombi bakımı denildiğinde sayfamızı arama motorlarında rahatlıkla bulabilrsiniz.

Web sitemizi devamlı güncel tutmaktayız ve web sitemize tıklayarak içerideki makaleleri okuyabilirsiniz.

ŞİRİNEVLER ARÇELİK SERVİSİ-KOMBİ BAKIMINDA KALİTE

Tamir işlerinizden sonra Geri dönüşeriniz bizim için çok değerlidir. Olumlu yorumlarınız bizler için birer gurur kaynağı olmaktadır.

Memnun kalmadığınız zamanlarda bizlere bildirin , hatalarımızı görüp daha dikkatli olmamızı sağlayacaktır. Kalitemizi artırmamız bu sayede olmaktadır.

Uzmanlık ve tecrübe gerektiren beyaz eşya Servisi sektörü, uzman olduğumuz meslektir.

Düzenli çalışma olmadan yapılan arçelik beyaz eşya tamirlerinde sorun çıkabilmektedir. Bundan dolayı zaman kaybı yaşanabilmektedir.

Genelde Arçelik,Beko,Altus,Bosch,Siemens,Profilo,Vestel,Regal,Samsung gibi markalar içinde tamir hizmeti vermekteyiz.

Şirinevler Arçelik Servisi

Arçelik Beyaz eşya tamir ihtiyacınız için kapılara bırakılan kimin ne olduğu belli olmayan servisleri aramayın. Bu durumlarda bulduğunuz servisin size yakın çevrede ve adresi olmasına dikkat edin.Ayrıca referansları çok olan firmalara yaptırmanız son derece önemlidir

Sts Beyaz eşya tamircisi olarak işlerimizi dört dörtlük yapmak için gayret gösteriyoruz .Fakat bazen yapılan işlerde sorun olabilir ama hemen tereddüte düşmeyin yapılan işler 1YIL GARANTİ kapsamındadır.

Olurda beyaz eşyalarında sorun olursa yardımlarımızı ve servisimizi eksik etmemekteyiz. Bizleri Telefonunuza Şirienvler Arçelik servisi olarak kaydedebilir 0212 515 15 92 numarasını arayabilirsiniz .Siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz her bir arçelik beko altus beyaz eşya tamiri Firma Garantisi kapsamındadır .

Servislerimize mümkün olduğunca özen vererek ve en kaliteli bir işçilik ve özveriyle ile bakım yapmaktayız.

Bu nedenle bizden hizmet alan müşerilerimiz bizleri yakın çevresinde tavsiye eder .Sizlerden gelen olumlu yada olumsuz yorumlar tecrübemizi her geçen gün dahada yükseltir .

Diğer Servis Markalarımız

Esenler Arçelik Servisi,Bağcılar Bosch Servisi ,güneşli Siemens Servisi ,Kocasinan Profilo Servisi ve diğer marka Buzdolabı,çamaşır makinesi,Bulaşık makinesi,Kombi ve fırın içinde bizlere başvurabilirsiniz.

Şirinevler Beyaz eşya Servisi

Firmamızı eşinize ve dostunuza önermeniz en büyük onur kaynağımızdır.

Web sitemizi ziyaret ederek yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için çok teşekkürü borç biliriz.

 

 

Servis Kaydı Oluştur