Arçelik Hizmette Kalite

özel Esenler servisi en yakin surede dönüş yapacaklardır.Arıza cıkaran yada cıkaracak  olan beyaz esyada ustasi yetkili elemanlarimiz ayni gun icerisinde arizali beyaz esyanizi onarımını sağlayacaklardır. onarimi icin elinden geleni yapacaktir.Kalite ve guvenin adresi olan servisimizi sizlere garantili parca degisimi sunmaktadir.

Esenler Arçelik özel servisi olarak Esenlerde ve mahallelerine bosch Beko altus tamir servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz çağırmak için Arçelik çağrı merkezi Telefon numaralarımızdan seri bir şekilde servis notu bırakabilirsiniz.
Arçelik Buzdolabı, Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik fırın gibi beyaz eşyalarınızda ortaya çıkan problemlerde alanında uzman ve konusunda yetkili tecrübe sahibi teknik servis elemanlarımızca onarılacaktır. Hızlı bir şekilde adresinize ulaşıp servis işlemlerinize başlanabilmesi için evlerinizde servis elemanlarımızı beklemeniz gerekmektedir.
Esenler Arçelik özel servisi mizce Onarımı yapılan Arçelik beyaz eşyanızda değişen parçalar orjinal olmaktadır. Sizlere güvenli tamir hizmeti sunmaktayız.Her onarılan Arçelik beyaz eşya parçası 1 yıl Garanti kapsamına tarafımızca alınmaktadır.

 

Servis Kaydı Oluştur