Esenler Beko Servisi, alanında tecrübeli ekip ve uzun yılların vermiş olduğu uzmanlık ile beko,Arçelik, ve altus beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını titizlikle ve özenle tamir etmektedir.

Esenler Beko Servisi, Esenler’in Fevzi çakmak mahallesi ve diğer mahallerde beko,Arçelik,Altus Servisi hizmeti vermeye devam etmektedir. Sizlere bu sayede Sts Esenler beko Teknik Servisi olarak, bölge semtlere yakın olması sayesinde, sorun yaşatan Beyaz eşyalarınızın keşfini hemen hızlıca yapabilir ve alanında yetkili ustalarımızla en uygun, kalitede servis hizmeti sunarak sizin ve sevdiklerinizin konforunu sağlayabilmektedir.

Esenler Beko Servisi, arçelik beko ve diğer markaların kombi bakımı denildiğinde sayfamızı arama motorlarında rahatlıkla bulabilrsiniz.

Beko Web sitemizi devamlı güncel tutmaktayız ve web sitemize tıklayarak içerideki makaleleri inceleyebilirsiniz.

 

ESENLER BEKO SERVİSİ-KOMBİ BAKIMINDA KALİTE

Tamir işlerinizden sonra Geri dönüşeriniz bizim için çok değerlidir. Olumlu yorumlarınız bizler için birer gurur kaynağı olmaktadır.

Memnun kalmadığınız zamanlarda bizlere bildirin , hatalarımızı görüp daha dikkatli olmamızı sağlayacaktır. Kalitemizi artırmamız bu sayede olmaktadır.

Uzmanlık ve tecrübe gerektiren beyaz eşya Servisi sektörü, uzman olduğumuz meslektir.

Düzenli çalışma olmadan yapılan arçelik beyaz eşya tamirlerinde sorun çıkabilmektedir. Bundan dolayı zaman kaybı yaşanabilmektedir.

Genelde Arçelik,Beko,Siemens,Altus,Bosch,Samsung,Profilo,Vestel,Regalgibi markalar içinde tamir hizmeti vermekteyiz.

Esenler Beko Servisi

Beko Beyaz eşya tamir ihtiyacınız için kapılara dağıtılan kimin ne olduğu belli olmayan servisleri aramayın. Bu durumlarda bulduğunuz servisin size yakın bölgede ve adresi olmasına dikkat edin.Ayrıca referansları çok olan firmalara yaptırmanız büyük önem arz etmektedir.

Sts Beko Beyaz eşya tamircisi olarak işlerimizi özenle yapmak için gayret gösteriyoruz .Lakin bazen yapılan işlerde sorun olabilir ama hemen tereddüte düşmeyin onarılan işler 1YIL GARANTİ kapsamındadır.

Şayet beyaz eşyalarında sorun olursa yardımlarımızı ve servisimizi eksik etmemekteyiz. Bizleri Telefonunuza Esenler Beko servisi olarak kaydedebilir 0212 515 15 92 numarasını arayabilirsiniz .Siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz her bir beko altus beyaz eşya tamiri Firma Garantisi kapsamındadır .

Servislerimize mümkün olduğunca titizlik göstererek en kaliteli bir işçilik ve özveriyle ile bakım yapmaktayız.

Bu sebeple bizden hizmet alan müşerilerimiz bizleri yakın çevresinde tavsiye eder .Sizlerden gelen olumlu yada olumsuz yorumlar tecrübemizi her geçen gün dahada zirveye taşır .

 

Servis Kaydı Oluştur