Arçelik Esenler Servisi, alanında tecrübeli ekip ile çalışmaktadır . Uzun senelerin vermiş olduğu uzmanlık ile beko , altus , Arçelik ve beyaz eşyalarınızın tamiratını ve bakımını üstlenmektedir .

Arçelik Esenler Servisi , Esenler dörtyol ,meydan ve diğer mahallerinde örnek olarak güngören köyiçinede sürekli gezici servis ile hizmet sunmaktadır . Altus , Arçelik , beko , Tamir hizmetini Yetkili servis ten bağımsız vermeye devam etmektedir . Sizlere bu sayede Sts Arçelik Esenler beyaz eşya Teknik Servis olarak hizmet verebilmekteyiz . Çevre semtlere yakın olması sayesinde , problem yaşatan Beyaz eşyalarınızın keşfini hemen hızlıca yapabiliyoruz . Alanında yetkili ustalarımızla en uygun , kaliteli bakım veya tamir hizmeti sunarak sizin ve sevdiklerinize zaman kazandırıyoruz .

Arçelik Esenler Servisi, arçelik altus ve diğer markaların kombi arıza ve bakımı üstleniyoruz . Bizlere arama motorlarından web sitemize kolayca ulaşabilirsiniz .

Web sitemizi devamlı güncel tutuyoruz , web sitemize tıklayarak içerideki makaleleri okuyabilirsiniz.

Arçelik Beyaz eşyalarınızı kapılara bırakılan 444 lü yada 0850 li numaralardan servis çağırmayın . Genelde bu durumlarda sorun yaşayabilirsiniz . Bulduğunuz tamir servisinin size yakın çevrede ve adresi olmasına dikkat etmenizde fayda var . Servis çağırırken adres bilgisi ve referans isteyin .

Sts Beyaz eşya çamaşır makinesi , buzdolabı tamircisi olarak işlerimizi özenle yapmak için gayret gösteriyoruz . Sizlere meydan bölgesi son durak bölgesinde de hizmet vermekteyiz. Bazen yapılan işlerde sorun yaşayabilirsiniz bu durumda hemen tereddüte düşmeyin yapılan tamir işleri 1 YIL GARANTİ kapsamındadır.

Beyaz eşyalarında problem olduğunda yardımlarımızı ve servisimizi eksik etmemekteyiz . Bizleri Telefonunuza Arçelik Esenler servisi olarak kaydedebilir veya 0212 515 15 92 numarasını arayabilirsiniz . Siz değerli müşterilerimize yaptırmış olduğunuz her bir beko veya arçelik beyaz eşya tamiri Firma Garantisi kapsamındadır .

Servislerimize mümkün olduğukca kaliteli bir işçilik ve özveriyle ile tamir yapmaktayız .

Bizden hizmet alan müşterilerimiz memnun kalarak bizleri yakın çevresinde tavsiye etmektedir . Sizlerden gelen olumlu veya olumsuz yorumlar tecrübemizi her geçen gün dahada yükseltir .

Esenler sondurak Arçelik servisi özel

 

 

Servis Kaydı Oluştur