Esenler arçelik Meydan Servisi güveninden kesinlikle hiç bir zaman farklılık olmadan arçelik servisi beko ile yola çıkan arçelik esenler sondurak yetkili servisinden bağımsız,özel servis olarak profesyonel kişilerle ve ekipmanlarımızla beraber sizlere kolay bir yaşam için uğraşmaktayız. Siz müşterilerimize belirtmek isterizki sizin için büyük görülen beyaz eşya arızaları bizler için çok kolay görülmektedir.Bu yüzden oluşan arızalarda telaş etmeden bizlere arama motorlarında arayarak sitemizdeki en yakın servis telefon numaralarımızdan arayarak ulaşın ve yardım isteyin yada randevu oluşturulmasını isteyin.

2010 yılından bu yana dinamik ve yüksek eğitimli kadromuzla adım attığımız teknik servis sektöründe çözümcü ve profesyonel ekibimizle bir çok bölgede sizlere hizmet vermekteyiz.

Güvenilir servis Anlayışı 

Esenler Meydan Arçelik Servisi olarak, sektörde güvenilir, güçlü ve saygın kadromuz ile yoluna devam eden firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi servisi ve hizmeti sağlayabilmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti için çalışan firmamız ; donanımlı ve tamamen profesyonel ekipleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Hayatımızdaki kolaylıklar olan Beyaz eşyalar

Gündelik hayatımızı kolaylaştıran bir çoğunu beyaz eşyalar olmaktadır. Bu eşyalar zaman içerisinde bakıma ihtiyacı olabilir,yada arızalar açabilir.Bu tür durumlar gayet normak ve doğal görülmektedir. Buzdolabı,çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi özelllikle kombiler her sene bakımı yapıması gerekmektedir.

Kombiler su ile çalıştığı için ve yüksek derecelerde çalıştından dolayı kısa sürelerde arıza açabilir. Bu tarz arızayla karşılaştığınızda panik yapmadan hemen arayın ilk etapta teknik destek isteyin, belki sizde bilgi alarak arızayı çözebilirsiniz örneğin en basiti kombinize reset atarak yada suyunu tamamlayarak.Velevki arıza düzelmedi arıza notu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz arıza kayıtlarına yüksek ihtimal ile aynı gün gelinecektir en geç ise ertesi güne kalabilir.

Sizlere verdiğimiz hizmetten memnun kalırsanız yada memnun kalmazsanız muhakkak bizlere bildirin bu sayede eksiklierimizi görerek sizlere daha iyi bir hizmet için uğraşacağız. Yazımı okuyup zaman ayırdığınız içi teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Garantili hizmet

Eğer sizde Esenler son durak dörtyol bölgesinde ikamet edip, Arçelik marka Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve kombiye sahipseniz ve cihazınızın çalışmasından memnun değilseniz bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve birinci sınıf hizmetle cihaz ömrünü uzatabilirsiniz Bizler Arçelik Servis olarak siz değerli müşterilerimizin teknik destek sorunlarını çözüme ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız

esenler arçelik dörtyol sondurak meydan servisi

 

Servis Kaydı Oluştur