Bağcıla Bosch Meydan Servisi

Bağcılar Meydan Bosch Servisi firmamız  sizlere Bağcılar,güneşli,bahçelievler ve Yenibosna gibi çevre bölgelerinde Beyaz eşyada yetkili ustalarımızla özel tamir servisleri vermekteyiz.

Bosch Teknik Servis'de kendimizi zorlayarak ilerleyen Bağcılar Bosch meydan Servisi olarak İstanbul'da en yoğun semtleri arasinda olan bağcılar ve civarında bölge bölge gezici servisimiz bulunmaktadır.Serviste kalite ve güven arıyorsanız bizi arayabilirsiniz.Bosch buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık Makinesi fiyatlarını göz önünde bulundurarak tamir işlerinizi yaptırınız.Bosch buzdolabı yada beyaz eşya arıza kodlarına internet sitelerinden ulaşabilir detaylı bilgi isterseniz bize telefon edebilirsiniz.

Bosch Servis Merkezimizde elektirikle çalışan beyaz eşya ev aletleri  branşında eğitimli ve uzman servis personellerimiz siz kiymetli Beyaz eşya kullanicilarina en profesyonel  ve titiz şekilde hizmeti en uygun fiyatlandirma ile karşılamakta ve yapılan her tamir islerine servis formu düzenleyerek onarım yapılan yedek parçalara 1 yıl garanti verilmektedir.

Bağcılar Bosch meydan Servisi ; teknik servis ihtiyaclarınıza hızlı şekilde cevap vermekte, kurumsal firmamız yetkili uzman kadrosu ile hızlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz.Firmamz İstanbul'da Bağcılar İnönü Mahallesi'nde bulunmaktadir.Konumu belli olmayan adres vermekten çekinen firmalara itibar etmeyin. Bağcılarda  meydan Servisleri'ne Tek Numaradan Alan Kodu girerek 0212 515 15 92  yı arayarak arıza notu olusturabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluştur