Arçelik Haznedar Servisi olarak Güngören bolgesinde Beyaz esyalariniz icin tamir bakim servis hizmetleri veriyoruz. Arçelik Haznedar Servisi bunyemiz sizlere guvenli ekonomik kaliteli hizmet sunmak icin haftanin 6 gunu sizlere tamirci hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya Servisi alaninda yetkili elemanlarimizca yapilan islemler onarimlar degisen parcalar 1 yil firma garantimiz altindadir. Sizlere sunulan bu hizmetler alanında tecrübeli işinde en az 10 yıl deneyimi olan ustalar ile gerçekleştirilmektedir.Sizlere verilen tamir hizmetleri ,tamiratlardan yapılan yada değişen parçalar haznedar arçelik servisimizce 1 YIL GARANTİ altına alınmaktadır.

Beko Altus Haznedar Servisi mizin baslica tamir hizmeti verdigi beyaz esya urunleri:

Haznedar buzdolabi Servisi, Camasir makinesi Servisi,  Bulasik makinesi Servisi,  firin Servisi olarak sizlere Güngören ve Bahçelievler bölgesinde tamir bakım hizmetleri sunmaktayız . Haznedar servisi telefon numarası yada Güngören Servisi telefon numarası 0212 515 15 92 dir . Çağrı merkezi telefon numarası olarak arama motorları google yada yandexe yazdığınızda bizlere ulaşabilirsiniz . Arçelik servis numaramıza ulaşmak çok basit . Servisimize https://esenlerarcelikservisi.com/iletisim uzantılı web adresimize tıklayarak sitemizdeki numaralardan bizlere ulaşabileceksiniz.Haznedar Servisimize sitemizde mevcut olan cagri merkezi telefon numaralarimizdan ulasabilir ariza kaydi olusturabilirsiniz.

Beyaz eşya çamaşır makinesi tamir servis alanında sayılı firmalar arasındayız . Servisimiz sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktadır . Altus Buzdolabı,Beko Buzdolabı,Arçelik Buzdolabı ve daha bir çok markaya tamir bakım hizmeti vermekteyiz . Güngören’in semtlerine sürekli gezici servis araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize daha kaliteli tamir hizmeti vermek için uğraşıyoruz . Aynı gün arıza tespiti için sizlere ulaşmaktayız . İşyerlerinizde ve Evinizde bulunan sadece Bulaşık makinesi değil , Çamaşır makinesi , buzdolabı servisi,Fırın tamir hizmeti vermekteyiz . Ayrıca onarılan cihazlara 1 yıl malzeme işçilik garantisi veriyoruz,Tamir işleriniz dilerseniz yerinde ve anında müdahaleyle en seri şekilde en kısa sürede sonuca kavuşturuyoruz.

 

 

 

 

Servis Kaydı Oluştur